Září 2011

Milovat navždy??

22. září 2011 v 19:00 Skládání
Ještě sladký polibek na tvář mu dala:
"Neboj miláčku, budu ti věrná!"
Na párty bohužel bylo vše jinak,
když stoupl si před ní ten vysoký blonďák.
Krásně se usmál a ona se chytla,
při jeho tanci, tiše si vzdychla.
Pozval ji na drink, bylo to fajn,
její kluk o tom všem neměl však šajn.
"Pojď se mnou ven," špitl jí tiše,
za ruku do parku rychle ji vleče.
Sedí na lavičce, on se k ní lísá,
"Má nebo nemá?" ptá se svého nitra.
Alkohol však zábrany šíleně bortí,
blonďáček po těle rukou ji bloudí.
Vyhrne tričko, bokama kroutí,
tenhle ten hošánek v parku ji klátí.
Holka teď zapomněla na svého milého,
ten na ní čeká u domu svého.
Až dívka přijde na tvář ji políbí,
a pak řekne jí sladce: "Věřím ti lásko, stále tě miluji!!"

Nahota....je tak přirozená

13. září 2011 v 17:34 Téma týdne
Nahota je naše první "oblečení" s kterým se narodíme. Je to ta nejtypičtější věc u miminek. Právě ta nahota dělá to malé děťátko zranitelné.
Když jsem byla malá, vybavilo se mi při slovu NAHOTA buď právě mimčo a nebo andělíček.
Teď se mi ale vybavuje úplně něco jiného. Při tom slovu se mi vybaví stydlivost. A i tahle přirozená věc se mi zdála nepřirozená, když bych se měla svléknout před klukem.
Proč tomu tak ale je? V našem věku se najednou začneme odlišovat. Holčičky začínají být ženami a chlapci muži. A najednou toho máme tolik odlišného. Zjistíme, že při představě ukázat to, co máme mezi nožkama opačnému pohlaví, je pro nás nadlický úkol, přestože jsme jako malý s kamarádem běhali po zahradě nahý a jediný čeho jsme si všimli, že nám holčičkám narozdíl od chlapečků něco chybí a díky tomu, to mají jednodušší na záchodě.

Puberťáci nahotu vnímají úplně jinak a z celého koloběhu života nejhůř. Holky mají mindráčky z toho, co jim buď zatím chybí nebo naopak přebívá a kluci jsou na nervy z chybějících cenťáčků TAM dole.
A proto se asi, co se týče nahoty, držíme zpátky. Holky jsou z toho na nervy a kluci je ještě ubíjejí víc svými fakt "vyspělými" hláškami.

Já jsem na tohle byla bohužel nebo bohudík trošku jiná. Jelikož jsem začala od svých 12ti jezdit do Košumberka kvůli zádům, musela jsem si zvyknout, že lékař si mě bude prohlížet bez podprsenky a na sádrování jsem měla kolem choulostivých míst jen pár centimentrů tlustou látku, zatímco na mě dva doktoři patlali sádru.

Když jsem poznala svého kluka a schylovalo se ke svlíkání, samozřejmě jsem byla nervórní. Otázky typu: "Budu se mu líbit?" se mi hlavou honili, ale myslím, že to i jemu. Kluci jsou na tom asi stejně, jen to nedávají tak najevo.

Teď, když už mám první "svlíkačku" za sebou myslím, že na tom není nic tak hroznýho. Když jsem před ním byla tedy poprvé nahá, najednou jsem se cítila naprosto normálně. Zdřejmě je to o důvěře.
Ale i když je nahota prý strašně sexy a prima, musím podotknout, že někdy i ty kousky spodního prádla vzrušujou víc. Člověku pak běží fantazie na plno, ale na druhou stranu. Není nad to, když se přitisknu svým tělem na jeho horkou kůži.


Zombie v akci!

9. září 2011 v 17:20 Focení
O prázdninách jsme já a brácha byli u babičky a tak se mi podařilo ho přesvědčit, levný to fakt nebylo, abych na něm mohla vyzkoušet svoji umění "zkrášlit" každého.
No a to na téma...zombie. Fotky, jak vypadal jako holka, tu zveřejňovat nebudu. Asi by moc nadšenej nebyl :D